Teta Centrs Latvija

ThetaHealing® (Teta dziedināšana) ir mūsdienīga un pasaulē neticami populāra pašpilnveides prakse – tehnoloģija, kas palīdz izdziedināt prātu, dvēseli un ķermeni. Tā balstīta uz darbu ar zemapziņu, enerģētiku un DNS struktūru. Darbs ar sevi pēc ThetaHealing® metodes ir iespēja tikt skaidrībā, tieši kādas pārliecības formē Jūsu realitāti, un Jūsu iespēja šo realitāti patstāvīgi transformēt.

Tehnoloģija būvēta uz priekšstatiem par cilvēka smadzeņu elektrisko aktivitāti, konkrēti – uz smadzeņu teta viļņu apzinātu izmantošanu. Mūsu smadzenes ir teta frekvencē, kad mēs guļam, un tieši tad, kad atrodamies teta frekvencē, mums kļūst pieejamas mūsu smadzeņu pārsteidzošās īpašības. Esot teta stāvoklī, Jūs varat acumirklī izmainīt materiālo un garīgo realitāti.

Būtiska metodes daļa ir darbs ar pārliecībām. Teta-stāvoklī var izmainīt programmas, kuras mūsu zemapziņā ierakstītas ģenētiskā un vēsturiskā, kā arī dvēseles līmenī. Mēs varam viegli pārprogrammēt sevi uz panākumiem un uzplaukumu.

Ar Teta dziedināšanas palīdzību Jūs varat aktivēt savas intuitīvās spējas un iemācīties būt harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.

Šī tehnoloģija palīdzējusi jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē izārstēties no slimībām, sasniegt finansiālu labklājību, sakārtot attiecības ar apkārtējiem. Šī metode atklās Jums pilnīgi citu pasauli, kurā Jūs paši radāt savu realitāti. Pasauli, kurā iespējams itin viss.

Teta dziedniecība ir autormetode, kuru aprobējusi un mācību kursam piemērotā formā izveidojusi Vianna Staibla, dziedniece no ASV. Ar Teta dziedniecības palīdzību viņa spēja izārstēt sevi no vēža un palīdzēt ievērojamam skaitam savu klientu un mācekļu izmainīt viņu dzīves, izdziedinoties no slimībām un rodot harmoniju attiecībās pašiem ar sevi un ar apkārtējo pasauli. Teta dziedniecība ļauj katram cilvēkam, kurš cenšas pārraut dzīves bejēdzības un negatīvo uzstādījumu noslēgto loku, iemācīsies radīt savu harmonisko realitāti, piesaistīt un raidīt pasaulē labo, apzinātību un Laimi.

Тeta dziedniecībai nav sakara ne ar vienu reliģiju, un tā arī nenoliedz nevienu no tām.

Teta dziedniecības tehnikas ir vienkāršas, un apgūt tās var ikviens pat bez iepriekšējas pieredzes. Ieejot Teta-stāvoklī, cilvēks iegūst spēju ietekmēt apkārtējo pasauli ar sava personiskā nodoma spēku un dziedināt gan sevi, gan citus, kā arī atklāj pārsteidzošas iespējas visās dzīves jomās.

Teta dziedniecība – tas ir darbs ar jūtām un pārliecībām, kuras veido mūsu realitāti, ar mūs ierobežojošiem uzskatiem, kuri veido «ne to», ko mēs savā dzīvē vēlētos.

«Mums visiem piemīt spējas izšķīdināt savus ierobežojumus un izveidot tiešu saikni ar Dievišķo katrā no mums.

Mēs kā suga esam patērējuši gadsimtus, lai apgūtu mums uzspiestos ierobežojumus, un tagad tie mūs programmē fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Un, ja mēs nepievērsīsimies jaunām zināšanām, mums vajadzēs vēl daudzus gadsimtus, lai no šiem ierobežojumiem atbrīvotos. Pagātnē mēs evolucionējām tieši tā – pakāpeniski, līmeni pēc līmeņa, paaudzi pēc paaudzes, dzīvi pēc dzīves. Vienas dzīves laikā mēs evolucionējām tikai nedaudz – tieši tik, lai tiktu galā ar to, ko mums dod šī konkrētā dzīve.

Tomēr, pateicoties garīgajai evolūcijai, mums radusies iespēja jau šajā savā dzīvē atbrīvoties no līdzšinējām uzskatu sistēmām, kuras nu jau kļuvušas pilnīgi liekas.

Ģenētiskās noslieces, slimības, vecāku programmējums bērnībā, enerģētiskās ietekmes un problēmas kolektīvajā apziņā – tas viss mums neļāva pilnībā attīstīt mūsu potenciālu un kļūt par Visa Esošā Radītāja «līdzautoriem». Taču tagad mēs varam izbēgt no ietekmes, ko uz mums atstājušas mūsu senču kādreiz izdarītās izvēles, kā arī tās izvēles, ko esam veikuši paši – pagātnē un šajā dzīvē. Ir pienācis laiks sākt izmantot to spēku, kurš mums dāvāts kā Radītāja dievišķajām dzirkstīm.»

Vianna Staibla, «Teta dziedniecība: Padziļinātais līmenis»

Līdz ar Teta dziedniecības tehniku atgriežas ticība saviem spēkiem, sev, Mīlestībai un BRĪNUMAM!

OceanWave

Tā ir brīnišķīga atslēga uz pašizziņu, sevis un savas īstenības izmainīšanu, iespēja palīdzēt ģimenei un tuviniekiem, attīstīt savu potenciālu, intuīciju, gaišredzību, veiksmi, iekšējo laimes sajūtu.

Ar TetaHealing tehniku Jūs iemācīsieties skenēt cilvēka ķermeni – gan savējo, gan klienta. Redzēt, kas ir līdzsvarā, kas ne, kā arī saskatīt, kas tam par iemeslu, un nomainīt sāpes un slimības ar ziedošu veselību.

Jūs iemācīsieties veikt ierobežojošo pārliecību dziļos «izrakumus» (digging) un transformēt tos. Spēsiet tikt skaidrībā, kāpēc neizdodas izveidot attiecības ar cilvēkiem, Pasauli un savu dzīvi, un izdziedināt to.

Jūs varēsiet ieaicināt savā dzīvē pārpilnību, pievilkt Jums nepieciešamos cilvēkus, atklāt savas iespējas un vēl daudz, daudz ko citu!

Kam šķitīs interesanta Teta dziedniecība:

  • Tiem, kuri vēlas paplašināt savas robežas, izmainīt savu dzīvi un ielaist tajā Brīnumu

  • Praktizējošiem astrologiem, šamaņiem, tarologiem, dziedniekiem, ekstrasensiem

  • Tradicionālās un netradicionālās medicīnas laukā strādājošajiem.

  • Cilvēkiem, kuri vēlas attīstīt savas intuitīvās spējas

  • Tiem, kuri vēlas tikt skaidrībā ar neveiksmēm savā dzīvē un izmainīt to (mīlestība, attiecības, bērni, nauda, pašrealizācija, bizness, darbs, veselība)

  • Uzņēmējiem, kuri savu biznesu vēlas padarīt plaukstošāku un veiksmīgāku

  • Tiem, kuri nodarbojas ar garīgām praksēm.

  • Praktizējošiem psihologiem, psihoterapeitiem, pārmaiņu treneriem, NLP meistariem un praktizētājiem

 

PIERAKSTĪTIES UZ KURSIEM