Teta Centrs Latvija

INTUITĪVĀ ANATOMIJA

Kurs domāts tikai tiem, kuri apguvuši Bāzes un Padziļināto ThetaHealing® kursus.

ThetaHealing® Intuitīvās Anatomijas kursa apguve ir obligāts nosacījums, lai apgūtu praktiķu kursus «Pasauļu Attiecības», «Slimības un Traucējumi», «DNS3» un «Septiņi Esības Plāni», un ir pilnīgi nepieciešami, lai izietu instruktora kursu «Dzīves Spēle».

     Kurss ThetaHealing® «Intuitīvā Anatomija» — tas ir brīnišķīgs ceļojums pa cilvēka ķermeņa sistēmām un tajā mītošo emocionālo paternu un enerģiju attīrīšana. Balstoties uz ķermeņa funkciju fizisko izpratni, studenti tiek apmācīti intuitīvā pieejā anatomijai. Kursā tiek apgūti arī vitamīni, minerāli un ārstniecības augi, kas spēj uzturēt specifiskas ķermeņa sistēmas.

Intuitīvā Anatomija — tas ir sava ķermeņa treniņš un izpētīšana. Jūs iedziļināsieties savā ķermenī, intuitīvā veidā izveidojot kontaktu ar ikvienu tā orgānu un sistēmu.

Jūs uzzināsiet, kur Jūsu ķermenī glabājas tā vai cia emocija un pārliecība. Intuitīvās Anatomijas treniņa laikā Jūs varēsiet izdziedināt sava organisma sistēmas, atbrīvojot to no graujošu emociju uzkrājumiem.

Jūs varēsiet atklāt, kuras emocijas ir saistītas ar katru konkrētu organisma sistēmu un rada fiziskas saslimšanas. Treniņa laikā Jūs praktizēsiet gan pašizdziedināšanu, gan darbu pāros un varēsiet slimības radošās pārliecības nomainīt ar veselības programmām.

Kurss veidots īpaši – lai paceltu un attīrītu pēc iespējas lielāku programmu skaitu.

glubinnie_raskopki_590x0_123

Kursā mēs:

 • Uzzinām jaunu informāciju
 • Katru dienu skenējam un izskatām kādu orgānu vai ķermeņa sistēmu – mācāmies redzēt, dzirdēt un atpazīt, kādas pārliecības ar to saistās
 • Iepazīstam ķermeni kā vienu veselu sistēmu
 • Iemācāmies saskatīt ķermenī mikrobus un vīrusus, sēnītes un toksīnus un uzzinām, kas un kā tos pievilina un ko ar tiem iesākt
 • Skatāmies īpašas mācību filmas
 • Divreiz dienā darbojamies ar savām pārliecībām
 • Pildām vingrinājumus, kas attīsta intuīciju

Ko Jūs rezultātā iegūstat:

 • Spēju redzēt cilvēka ķermeni iekšienē
 • Daudzkārt uzlabotu spēju izdziedināties pašam un dziedināt citus
 • Izdziedinātu pagātni, izmainītu attieksmi pret daudziem pagātnes notikumiem
 • Daudzkārt attīstītāku spēju redzēt
 • Intuitīvās Sesijas noslēpumus

Izmainīsies pasaules uzskats, paplašināsies apvāršņu, Jūs iemācīsieties saskatīt jaunas, grandiozas iespējas un varēsiet tās izmantot.

Intuitīvās Anatomijas treniņā Jūs iegūsiet arī praktisku informāciju par cilvēka anatomiju. Cilvēka ķermeņa skaistums un maģija Jūs apburs! Apgūstot iekšējās skenēšanas praksi, Jūs arī aptversiet, cik daudz vietas un enerģijas ķermenī aizņem graujošas emocijas.

Jūs uzzināsiet, kādā veidā saslimšanas ir saistītas ar emociju izpaušanu un kā emocijas signalizē par izjauktu līdzsvaru Jūsu ķermenī. Veiksmīga Intuitīvās Anatomijas kursa pabeigšana dod tiesības turpināt apmācību kursos «Pasauļu Attiecības», «Slimības un Traucējumi», «Septiņi Esības Plāni», instruktoru kursā «Intuitīvā Anatomija», kā arī instruktoru kursā «Dzīves spēle».

Kurss skar VISAS dzīves jomas! Strādājot ar ķermeni, Jūs varēsiet atrast un attīrīt daudzus blokus, kas stāv ceļā Jūsu veiksmei, laimei un savstarpējai mīlestībai.

Kursa cenā ietilpst:

ĶERMEŅA ATLANTS un Viannas Staiblas izstrādātais mācību materiāls Intuitīvajā Anatomijā;

OFICIĀLS STARPTAUTISKS SERTIFIKĀTS, kurš apliecina, ka Jums ir tiesības strādāt ar cilvēkiem, izmantojot Viannas Staiblas institūta THInK® Intuitīvās Anatomijas tehniku (www.thetahealing.com).