Teta Centrs Latvija

Teta-sesijas – individuālās konsultācijas:

Teta dziedniecība – tā ir esošās situācijas intuitīvo cēloņu meklēšana un transformācija. Teta-sessijā ir iespējams atrisināt un harmonizēt situacijas jebkurā dzīves jomā:

 • veselība, liekā svara problēmas, dzīvības spēka nepietiekamība
 • dvēseļu biedra pievilkšana un harmonisku attiecību veidošana personiskajā dzīvē un ģimenē
 • Jūsu biznesa attīstība, karjera un uzplaukums
 • Jūsu misijas un personisko resursu atklāšana
 • darbs ar bailēm, fobijām, šaubām, kompleksiem vai atkarībām un atbrīvošanās no tām
 • labklājības un pārpilnības pievilkšana savā dzīvē
 • Jūsu sapņu un ilgu īstenošana.

Teta-Sesija var būt individuāla klātienes konsultācija vai arī Skype saruna.

Kā notiek Teta-Sesija?

Teta-Sesija risinās kā nepiespiesta, brīva saruna starp Klientu un Teta Praktiķi (praktizējošu Teta dziednieku). Klients izklāsta savu vajadzību – tēmu, ar kuru viņš vai viņa vēlētos pastrādāt sesijā. Pēc tam Klients aizver acis, atslābinās un pārējā sesijas laikā atbild uz Teta Praktiķa uzdotajiem jautājumiem. Svarīgi, lai Klients atklāj pirmo domu, kas ienāk prātā.

Teta Praktiķis izmanto Teta dziedniecības tehnikas, kuras balstās uz darbu ar Klienta uzskatiem un iekšējo pārliecību. Praktiķis palīdz atrast un aizvietot galveno bloķējošo pārliecību, uz kuras pamata Klients savā dzīvē ir radījis attiecīgo situāciju, kā arī saprast no tās izrietošo mācību. Svarīgi, ka kaut kas tiek mainīts un «pārinstalēts» tikai un vienīgi ar Klienta mutisku piekrišanu, – Teta dziedniecības pamatprincips ir cieņa pret katra cilvēka brīvo gribu. Kad atslēgas pārliecība atrasta un nomainīta un visas mācības apgūtas, situācija atrisinās vislabvēlīgākajā veidā.

Teta dziednieka uzdevums ir seansa laikā aktivēt paša Klienta potenciālo spēku – radošo enerģiju – un palīdzēt Klientam iemācīties atbildību, apzināties paša radāmo situāciju un tās attīstību viņam pieņemamā, priecīgā veidā.

Pēc procesa beigām Klienta dzīvē rodas situācijas, kuras izdzīvojot, cilvēks aktivē viņā «instalētās» jūtas un programmas. Pirmajās dienās jābūt uzmanīgam pret savām reakcijām un jātrenē sevi, lai ar pozitīvu domu palīdzību varētu izpausties jaunās programmas un jūtas.

Cik sesijas vajadzēs?

Pirmās tikšanās laikā Teta Praktiķis var pateikt, cik sesiju būs nepieciešams, lai atrisinātu Jūsu situāciju.

Teta–Sesiju skaits atkarīgs no Jūsu mērķa un Jūsu unikālās zemapziņas pārliecību sistēmas. Daudzi jūt jaudīgas izmaiņas jau vienas sesijas laikā. Tomēr, ja iekšējo bloku daudz vai ja cilvēks nav gatavs pārmaiņām, pilnīgai problēmas atrisināšanai var būt nepieciešamas vairākas sesijas.

Ar viena Teta dziedniecības seansa (apmēram 1 stunda) palīdzību var paveikt milzu darbu!

Teta-Sesijas vai Teta dziedniecības kursi?

Tā ir individuāla izvēle. Ja gribat sakārtot tikai vienu dzīves aspektu var pietikt ar Teta-Sesiju. Iespējams, Jums radīsies vēlme sakārtot vairākas savas dzīves jomas un uzzināt kā nerādīt sev problēmas turpmāk,  – tādā gadījumā labākais variants būs Teta dziedniecības kursi.

 

Pirms pierakstīties uz sesiju, ludzu, pārliecinieties, ka Jūs:

 • uzņematies 100% atbildību par savu dzīvi
 • patiešām vēlaties izmaiņas, pie kurām gatavojaties strādāt
 • labi zināt, ko vēlaties – ar kādu jautājumu gribat tikt skaidrībā
 • esat gatavs uz rezultātu orientētai darbībai.