Teta Centrs Latvija

 

circ prof 4Liene Circene, Sigulda:

“Ar prieku un cieņu vēlos dalīties savā pieredzē par Theta Healing bāzes kursa apguvi.

Līdz šim esmu apguvusi divus Reiki līmeņus, jau otro gadu mācos astropsiholoģiju, interesējos par energotransformāciju. Theta Healing ne tikai nenoliedz citas prakses, bet organiski apvieno tās vienotā kopsakarību veselumā.

Par Theta Healing man bija gadījies dzirdēt no savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem. Un, tā kā uzskatu, ka nejaušības šajā pasaulē nepastāv (ir tikai negatavība vai gatavība dzirdēt atnākušo informāciju), sāku interesēties. Lasīju internetā, skatījos youtube video, sāku meklēt, vai Theta Healing kursi ir pieejami arī Latvijā.

Man par lielu pārsteigumu, atradu informāciju, ka pavisam drīz sākas Theta Healing bāzes kurss Rīgā. No pieredzes zinu, ka internetā izvietotā informācija var mani uzrunāt, taču realitātē tā ne vienmēr atbilst manām gaidām. Man svarīgs ir cilvēciskais kontakts ar Skolotāju. Tāpēc, pirms pieņēmu lēmumu par mācīšanos bāzes kursā, aizgāju uz Theta Healing prezentāciju, lai intuitīvi sajustu gaisotni un cilvēku, kurš Theta Healing kursu pasniedz.

Prezentācijas laikā sajustais nostiprināja manu apņemšanos apmeklēt Theta Healing bāzes kursu.

Bāzes kursu esmu apguvusi novembra beigās. Esmu pārliecinājusies par savas izvēles pareizību.

Nodarbības ilga trīs dienas ļoti aktīvā režīmā, teoriju apvienojot ar praktiskiem vingrinājumiem. Tās vadīja Theta Healing vērtīgo zināšanu mentore – jaunā, skaistā, šarmantā, sievišķīgā, līdzsvarotā, mērķtiecīgā, pārliecinošā, punktuālā Jekaterina Ciribko, kuras raksturojumā būtisks punkts ir arī humora izjūta.

Nodarbību nepiespiestā gaisotne un vienlaikus strukturētā forma, ko varēju novērtēt kopā ar neatkārtojamiem kursa biedriem, radīja pārliecību, ka viss ir iespējams – bez ierobežojumiem, vēl vieglāk un vēl pieejamāk, nekā man līdz šim bija zināms! Theta Healing, manuprāt, ir man vispiemērotākais, vērtīgākais un man saprotamākais veids, kā izzināt sevi un savas iespējas. Kā palīdzēt sev un apkārtējiem. Tas iedvesmo un rosina turpināt radīt – arī radīt savu dzīvi – ar jaunu jaudu un pārliecību.

Theta Healing pamatlicēja Vianna Staibla, manuprāt, ir visdrosmīgākais cilvēks, jo ir uzdrošinājusies savas zināšanas atklāt citiem tik saprotamā veidā. Turklāt šīs metodes iedarbīgums ir zinātniski pierādīts, un to var izmantot jebkurš – galvenais ir ticība.

Vēl viens faktors, kurš mani uzrunā Theta Healing metodē, ir nepieciešamība cienīt otra cilvēka Brīvo Gribu, neuzbāzties ar savu viedokli, nenosodīt otra izvēli, lai vai cik tas vai šis mums liktos pareizs vai nepareizs.

Es noteikti plānoju apmeklēt arī Padziļināto kursu un līdz tam brīdim gatavojos praktizēt, sistematizējot iegūtās zināšanas.

Vēlreiz apstiprinājās tas, ka nekas nav nejaušs. Ir tik daudzas lietas, daudzas metodes, kas būtībā runā par vienu un to pašu, tikai citādiem vārdiem. Visi instrumenti pašizziņai, pašapziņai un pašizpratnei ir mūsu rokās, tik jāprot tos izmantot un rīkoties!

Dziļā pateicībā un sirsnībā paklanos Jekaterinai un viņas asistentei Tamārai par to, kas man pavēra jaunus apvāršņus, par iemantoto jauno un brīnumaino iekšējo mieru un pārliecību, par jaunu sapratni, vērtībām un sajūtām.

Nepacietībā gaidot padziļināto kursu,

Liene Circene

P.S. Theta klubs neapstrīdami ir pievienotā vērtība Theta Healing kursam! Ir vērts būt kopā, praktizēt, dalīties ar līdzīgi domājošiem. Tas ir svarīgi!”

 


Inita Zvaigzne 

Theta Healing dziedniecības metodiku zemapziņā intuitīvi meklēju jau sen, internetā, grāmatās, jogas nodarbībās, meditācijās, t.sk. arī gongos, bet tas viss nebija tas ko meklēju. Laikam debesīs bija izdomāts, ka vēl neesmu gatava kam jaunām. Informācija atnāca nejauši un nedomājot pieteicos uz prezentāciju. Tālāk jau aizgāja Bāzes kurss un zinu, ka būs turpinājums. Paldies Jekaterinai par viņas profesionalitāti, aizrautīgo vēlmi dalīties ar iegūtām zināšanām. Un balss. Meditācijās ir ļoti būtiska balss, kas tev palīdz ieiet teta stāvoklī, vismaz prakses sākumā. Jekaterina, paldies par to, ka Jūs piestrādājat un ļoti rūpīgi gatavojaties katrai prezentācijai, semināriem, viss ir perfekti atstrādāts. PALDIES. Paldies par jaunām izjūtām, paldies, ka Jūs mācat ticēt brīnumiem.

 


Gunta Millere

Ļoti interesanti kursi. Profesionāla pasniedzēja. Liels paldies Jekaterinai. Daudz ko biju mācījusies beidzot apvienojās vienā lielā iespējā. Tagad tikai jāpraktizē. Vēl jau daudz ko mācīties…

 


Vineta Magone

Praktizēju katru dienu, jo beidzot ir atrasts,to ko tik ilgi meklēju,un pats galvenais tepat Latvijā.Profesionāla pasniedzēja, tas ir łoti būtiski.
Paldies Jekaterinai par viņas meistarību!

 

 

 


Marina Deļikatnaja-Buša

Ļoti interesanti kursi, profesionāla pasniedzēja! Iespēja labāk iepazīt sevi, savas iespējas un dzīvi. 🙂

 

 

 

 

 

 


teta dziednieciba atsauksmes

Aija Rutkovska, Jelgavas novads

Mana zeme zied !

Sirsnīgs, mīļš paldies pasniedzējai Jekaterinai Ciribko, kas mani apmācīja un iepazīstināja ar aizraujošo ThetaHealing pasauli. Esmu pabeigusi Theta Bāzes kursu (Basic DNS) un Padziļināto kursu, mācīšos un pilnveidošos tālāk.  Vienmēr esmu zinājusi un jutusi, ka pasaulē pastāv kaut kas, vairāk nekā cilvēkiem ir pieņemts domāt.
ThetaHealing mācība ir veids, kā cilvēks var sadarboties ar Visa Esošā Radītāju un sakārtot savu dzīvi visos līmeņos. Atjaunot saikni ar savu iekšējo būtību dziedināt sevi un cilvēkus. Kad mēs nonākam saiknē ar Visa Esoša Radītāju mūsu smadzeņu viļņi ieiet Teta stāvoklī, šajā apziņas stāvoklī varam
izmainīt savu realitāti. Šī iedvesmojošā mācība atraisa katrā cilvēkā sevis atcerēšanos, sevis, izpratni, kas ir tik nepieciešama mūsu laikmetā. Atgriešanās pirmsākumos, atgriešanās pie sevis …..
Pateicos no visas sirds!


Aija Austruma, Rīga:

1535701_794975897185954_1281110796_n“Teta dziedniecības kursa Basic DNA apmeklējums man bija pārsteigums labā nozīmē. Esmu sertificēta, praktizējoša astroloģe un runoloģe, darbojos ar Taro kārtīm, esmu apguvusi Silvas metodi, turklāt mana ikdiena ir cieši saistīta ar ezotēriska satura materiālu veidošanu, tāpēc man ir, ar ko salīdzināt gan kursa struktūru, gan instruktora darbu un iegūtos rezultātus. Jāteic – Teta dziedināšanas kurss mani pārliecināja! Lai izveidotu šādu, koncentrētu, bet jaudīgu kursu, ir jāiegulda nopietns darbs. To, ka Teta dziedniecība ir instruktores Jekaterinas sirdslieta, varēja just visa kursa laikā. Mēs – studenti – tikām atbalstīti un motivēti, un ne mirkli neradās doma pārtraukt mācības – arī tad, ja bija sajūta, ka citiem studentiem veicas labāk nekā man.”

 


Daina Pigožne, Sigulda:

Screen Shot 2016-01-18 at 10.21.35“Sveicināti. Esmu Daina Pigožne.

Izgāju TETA dziedniecības kursus pirmo un otro līmeni. Iepazīšanas ar TETA meditāciju un Viannu Staibl notika caur „youtube”. Klausoties Viannas meditāciju notika interesantas lietas, kādas līdz šim netiku piedzīvojusi. Drīz pēc tam, uzzināju, ka apmācības notiek arī Rīgā.

Radītājs mani atveda pie brīnišķīgas apmācības meistares Jekaterinas Ciribko. No visas sirds tiek dāvātas zināšanas, kas ļoti labi ir sakārtotas pa „Plauktiņiem”. Apmācības notiek krievu valodā, bet ja vajag Jekaterina patulko arī latviski. Būs pieejami mācību materiāli arī latviešu valodā.

Jau pēc pirmā kursa pirmās dienas sapratu, ka iešu apmācības arī tālāk. Esmu priecīga un pateicīga par šo lēmumu, kas arī realizējās.

Enerģijas kādas ir piedzīvotas, tas, ka notiek viss momentā, tiešām ir brīnums, ko novēlu piedzīvot katram, kas vēlas ieviest labas lietas savā dzīvē un zina, ka vēlas atbrīvoties no kādām emocijām, kas acīmredzami vairs neievieš prieku dzīvē.

Viss, ko varam vēlēties, ir mūsu rokās, ja zinām, ko iesākt katrā dzīves situācijā. Ja ir pārliecība, ka vienmēr esam vienoti ar Visa Esošā Radītāju.

Nāciet. Apgūstiet. Dzīvojiet laimē un pārpilnībā.”


 Anita Kreicberga

Labdien, Jekaterina!
Gribēju pateikt paldies par aizvadītajām dienām bāzes un padziļinātajā kursā par visu mācību procesu, par sniegtajām zināšanām, par jauko atmosfēru kopumā!
Man patika Jūsu pasniegšanas veids – tāds viegli atturīgs, neuzbāzīgs, tāds klusināts, tajā pat laikā arī ļoti raits, intensīvs, strukturēts. Skolotāja personībai ir gana svarīga loma apmācības procesā un priekš manis pat ļoti svarīga.
Man palīdzēja tas, ka Jūs bijāt tāda, kā esat – zinoša, pārliecināta par sevi, mūs – studentus cienoša un vienkārši sievišķīgi jauka. Mīļš paldies!
Man tagad “makšķere”(iegūtās zināšanas, informācija) ir rokās, tagad tikai “jāķer zivis” (jāpraktizē un jārealizē savi mērķi). Esmu no tiem, kas starp “zivi” un “makšķeri” vienmēr izvēlēsies “makšķeri”, t.i. pašai iegūt zināšanas, lai pati varētu darboties, lai pati varētu veidot savu realitāti.
Tuvākajā laikā esmu izlēmusi darboties patstāvīgi -jāpraktizē soli pa solim apgūtais, jāizlasa  grāmatas.
Biju ļoti priecīga par ziņu, ka arī Padziļinātā kursa materiāli būs latviešu valodā, man tas ļoti noderētu un es būtu pateicīga.
Ļoti jauki bija pabūt kopā ar visiem cilvēkiem abos šajos kursos, bija interesanti.


Pēteris Lejiņš (Dziednieks Daugavietis) 

IMG_3389 file46866139_peteris_lejinsGandrīz, 18 gadu strādāju par profesionālu ekstrasensu – dziednieku. Un, protams, šo gadu laikā esmu interesējies un apguvis dažādu ezotērisku skolu tehnikas un iedziļinājos šo skolu teorijā. Pieradis, vienvārdsakot, pie dažādiem “brīnumiem”, kas atrodami ezotēriskajās skolās. Bet, pagājušo gadu, netīšām, man palaimējas iepazīties ar, pirmo manā dzīvē, Teta dziedniecības tehniku.

Bija “iepazīšanās diena”. Jau ar pirmās tehnikas izpildi, man “acis paplētas plaši”, pat neskatoties uz to, ka dažādus ezotēriskos brīnumus esmu pieradis redzēt katru dienu. Tehnika nostrādāja uz visiem 100 % (pat labāk, kā pasūtīju) un nekavējoši (laikā) !!! Tas bija fantastiski, pat man, ezotērikas profesionālim ! Protams, es, pēc tam, pierakstījos apmācībām. Beidzot kursus, es sapratu, ka savas finanses esmu izlietojis ļoti efektīvi. Biznesā pat tādu naudas ieguldīšanas Veiksmes formulējumu nevar atrast.

Ko esmu ieguvis ? To pat nevar aprakstīt ! Savā profesijā – ekstrasensūrā un dziedniecībā manu pakalpojumu klāsts, izpildes ātrums un efektivitāte palielinājās vairākkārtīgi. Pat ļoti sāka gribēties padalīties ar saviem panākumiem un zināšanām ar citiem ekstrasensiem. Gribējās viņus motivēt apgūt Teta dziedniecības tehnikas. Jo tās ir super !!! Teta stāvoklis ļoti būtiski kvalitatīvi papildina jebkuras ezotēriskās skolas jebkuru tehniku.

Teta stāvoklis tik pat efektīvs ir arī sadzīves apstākļos, kad nagla jāiesit, tapetes jāpielīmē, dārzs jāapkopj, bērni jāaauklē vai, vienkārši, jāatpūšās, jādara jebkurš cits darbs ikdienā.

Bez tam, principā, es nezinu ne vienu citu ezotērisku skolu, kuras apmācība aptvertu tik plašu spektru no ezotēriskiem novirzieniem. Kaut gan, daudzu gadu apmācības laikā, esmu izzinājis daudzu ezotērisku skolu mācību programmas. Šī ir, man zināmo ezotērisko skolu, visaptverošākā programma. Saku to bez izskaistinājuma.

Pašas par sevi, tehnikas ir viegli izpildāmas visiem, kas apguvuši viselementārākās meditēšanas prasmes. Viegli izpildāmas tehnikas, pat “zaļiem” ezotērikas iesācējiem. Viss notiek viegli, elementāri, bez spēka piepūles, ļoti ātri, un rezultāts ir, ļoti pat, iepriecinošs. Pat, daudzreiz, pārsteidzošs un fantastisks.

Esmu, savas nelielās Teta dziedniecības, prakses laikā, jau izdziedinājis tādas slimības (hepatīts, leikemija), kuru izdziedināšana citiem tradicionālas medicīnas un ezotērikas speciālistiem, liekās ļoti ilgs un sarežģīts, grūts vai pat neiespējams darbs. Reāli, viena seansa laikā, esmu izdziedinājis vairogdziedzera slimību, cilvēkam, kuram bija nepieciešama un jau nozīmēta ķirurģiska operācija. Latvijā zināma, autoritatīva profesora norīkota, jo viņš to ārstēja 7 gadus un netika galā !

Atsevišķi, vēlos akcentēt, ka Teta dziedniecībā ir iespējams efektīvs darbs ar cilvēka psihi – uzskatiem. To, ko dara augsti kvalificēts – psihoterapeits, mēnešiem, ar Teta tehniku palīdzību, var izdarīt dažu minūšu laikā ! Un tas nav joks. Tā ir realitāte ! Tas ir, vienkārši, fantastiski !

Bez tam, Teta dziedniecība, palīdz, “piespiež” sakārtot sevi, savu psihi, tādā līmenī, ka parādās reālas Radītāja spējas. Spējas dziedināt, spējas izmainīt notikumus savā un citu cilvēku dzīvē. Kaut kāds visvarena Dieva stāvoklis ! Tiešām, tiek pierādīts, ka domai ir fantastiski liels spēks. Tas pat aprakstāms nav.

Pasaules uztveres un uzbūves informācijas apzinātais apjoms palielinās daudzkārt.

Varētu vēl daudz teikt labus, slavinošus vārdus par Teta dziedniecības skolu, bet labāk Jums to izjust un saprast pašiem. Jo tik vienkārši tas nav aprakstāms !

Protams, ka arī sadzīvē, sociālajā dzīvē Teta tehnikas dara brīnumus. Bet par to nerakstīšu, lai tas paliek, kā liels un patīkams pārsteigums tiem, kas izvēlesies apgūt Teta dziedniecības zināšanas…… Jūs nenožēlosiet !

Bet, katrā gadījumā un obligāti, vēlos pateikties Teta dziedniecības skolotājai Jekaterinai, kas mani ar šo Teta dziedniecības “sērgu aplipināja” un iemācīja mani Teta dziedniecības gudrībām. Paldies Jums Jekaterina !!! Tiešām liels paldies un gaidu no Jums citas gudras zināšanas.


Līga Kremane

Sveicināti, esmu izgājusi vairākus līmeņus un kursus Theta Healing – Latvijā un arī mācījusies apmācībās Krievijā, viss strādā, praktizēju pēc nepieciešamības, pielietoju arī savās praksēs un treniņos, protams, vienmēr ir kur augt! Paldies Jekaterinai par iespēju mācīties Latvijā, un vēl būtiski šajās praksēs tomēr izmantot savu dzimto valodu. Zinu, ka drīz būs iespēja arī apgūt šīs metodes latviešu valodā, par to liels prieks! Paldies par iespēju apgūt jaunas zināšanas un uz tikšanos!

 

 

 


Olga Dzene:

Esmu pabeibusi Bāzes un Padziļināto ThetaHealing apmācības kursu. Es pateicos Jekaterinai par zināšanām, kuras pielietoju savā dzīvē.Vērtīgi! Iesaku!

 

 


Žanneta Ponomarenko

Pēc apmācības man atklājās jauna Pasaule ar pārsteidzošām iespējām! Ļoti informatīvs materiāls un profesionāla pasniedzēja. Mācies un veido savu dzīvi pats! Paldies, Jekaterina!Miks Viesturs Austrums, Rīga:

Ejot uz kursu, es domāju, ka ir jābūt apveltītam ar pārdabiskām spējām, lai mainītu savu nākotni. Biju gan dzirdējis par to, ka domām ir spēks, bet pierādījumus tam nebiju guvis. Kursa laikā pasniedzējas stāstītie piemēri (tā skaitā, pašas Viannas Saiblas, metodes izveidotājas) parādīja, ka tā nav taisnība. Turklāt tas (domu spēks), acīmredzot, ir zinātniski pierādīts. Kaut gan nav pārāk liels pārsteigums, ja ņem vērā, cik maz mēs zinām par savām smadzenēm, prātu un to izmantošanas veidiem.
Ļoti patika fakts, ka kursos bija liels daudzums praktiskā treniņa. Trīs stundas pēc kārtas klausoties teoriju, rastos jautājums par tās noderību, līdz ar to zustu uzmanība. Pateicoties treniņiem, šī bija retā reize, kurā pārsvarā man teorija likās interesanta. Īpaši patika vingrinājumi par to, kā ārstēt citus, mainīt viņu pārliecības un blokus, kā arī veikt “izrakumus” atmiņas vai pat zemapziņas dzīlē. Ne mazāk interesanti bija manifestācijas vingrinājumi, kas lika man priecāties par to, ka izgāju šos kursus tik agrā vecumā – tagad es zinu ko darīt lai piepilddīt sapņus un īstenot mērķus.
Manuprāt, šai un līdzīgām tehnikām, kas zinātniski pierādītas, ir pārāk maza reklāma. Cilvēki mēdz neticēt maģijai u.tml., bet šis vairs nav tas gadījums. Var jau saprast – ja cilvēki uzzinās vairāk par šāda veida metodēm, medicīnas un farmācijas nozares zaudētu ienākumus, turklāt pamatīgus. Zinu daudzus, kas uzskata, ka nekas šāds nav iespējams, jo cilvēki nesaprot, kas teta-dziedināšana ir (un kas ir “teta”).
Līdz ar ko mans vērtējums ir pat ļoti pozitīvs, jo zinu, ka zināšanas par šādām manu un katra cita smadzeņu spējām varēs man ļoti noderēt nākotnē.


F64DF456-CABF-43A9-BA01-27EBBD2C2C559E4F63AC-F285-4A97-AAE3-F5C38BCEF304

 

DSC_3039

 

DSC_3012