Teta Centrs Latvija

Lapas autore – Jekaterina Ciribko: 

Sertificēta ThetaHealing® praktiķe, ThetaHealing® pasniedzēja (ThetaHealing® Institute of Knowledge, USA)

Sertificēta dzīves trenere (koučs), personības izaugsmes trenere

Speciāliste darbā ar cilvēka iekšējiem resursiem, eksperte mērķu uzstādīšanā

Sertificēta YOGAFUNC jogas instruktore

Juriste, Eiropas tiesību maģistre

Ceļotāja

«Profesionāla burve», eksperte «vēlmju īstenošanas» jautājumos 😉

Mācijos pie liderisma psiholoģijas un koučinga guru Tony Robbins (“Unleash the Power Within”, London, 2017),  daudzus gadus praktizējusi TEIA skolas metodes, studējusi jogu un psiholoģiju. Apguvu Teta dziedniecības (ThetaHealing®) metodi Krievijā, Šveicē un Taizemē pie Teta dziedniecības meistariem un metodes izveidotājas Viannas Staiblas.

Šodien es pasniedzu Teta dziedniecības (ThetaHealing®) metodi Bāzes un Padziļinātajā Līmenī, Teta Dziedniecības seminārus, rīkoju autorseminārus, vadu Teta-sessijas un koučinga sesijas.

Es mīlu mācīties, uzzināt un ieviest savā dzīvē jaunas lietas. To ir tik daudz! Man patīk aizrakties līdz problēmas būtībai, līdz pašai tās saknei. Ne vienmēr tas ir jautri un patīkami, taču tā ir vieglāk problēmas atrisināt. Viena no manas dzīves misijām ir – būt cilvēka pavadonei ceļā uz viņa sapni. Ja tu iztēlē redzi savu sapni, bet nezini, kā to piepildīt realitātē, vai, ja tu pagaidām vēl neesi skaidrībā par saviem sapņiem – mums ir pa ceļam.

Esmu cieši pārliecināta, ka mūsu Augstākais Virsuzdevums ir – sapņot un sapņojot radīt savu realitāti.

Kādā dzīves posmā es sāku pamanīt, cik mūsu domas un pārliecības ir nesaraujami saistītas ar to, ko mēs dēvējam par tagadni. Jau sen es rakstu mērķu un vēlmju sarakstus, un pēc 10 gadu statistikas varu teikt, ka 80% no tām piepildās. Pat tās, par kurām biju jau sen aizmirsusi.

Tomēr savu domu iespējas un spēku es apzinājos tikai, pateicoties ne gluži priecīgiem notikumiem. Tolaik, palaikam uzdodama sev jautājumu, ko es vēl vēlētos, es godīgi atbildēju – NEKO. Man vairāk neko nevajag, man patīk mana dzīve. Bet tad pagāja pusotrs gads, un mana vēlme piepildījās. Es dabūju NEKO. Ne mazākās miņas no laimes sajūtas! Un tad es sapratu, cik svarīgi mums ir sapņot, pareizi izvirzīt prioritātes savā dzīvē un pat tad, kad viss ir lieliski, – augt un virzīties uz priekšu kopā ar saviem sapņiem.

Tagad man ir daudz sapņu, un es ar prieku vēroju, kā tie piepildās. Daži ir gluži konkrēti un atgādina plānus, bet daži – pavisam citādi: pat tikai doma par tiem izraisa skudriņas, un pašlaik tie izklausās pilnīgi nereāli. Bet es noteikti zinu, ka Visumam nav robežu un rāmjus sev uzliekam tikai mēs paši, baidoties sapņot vērienīgāk.

Teta dziedināšana man kļuva par diedziņu, kas savieno visas zināšanas, teorijas, nojautas un iekšējās sajūtas. Teta mācību laikā man vienmēr rodas sajūta, ka es atceros to, ko vienmēr esmu zinājusi: kā apzināties savu aicinājumu, kā viegli atlaist aizvainojumu un kā manifestēt un iegūt vēlamo. Un vēl aizvien galva griežas no apziņas, cik gan vienkārši iespējams izmainīt savu realitāti, pārskaņojot to uz cita viļņa – kā radiouztvērēju.

Bet visvairāk mani uzrunā Teta dziedniecības galvenā ideja, kuru es priekš sevis atklāju jau sen, – mēs paši veidojam savu realitāti. Mūsu dzīvi formē mūsu domas un pārliecības, un, to apzinoties un uzņemoties atbildību, mēs kļūstam spējīgi izmainīt savu dzīvi uz labu.

«Pieņemt sevi tādu, kāds esi.» Nodrāzta un visiem zināma frāze. Skan ļoti vienkārši, bet, lai sevi pieņemtu un iemīlētu visā pilnībā un bez nosacījumiem, jānoiet visai sarežģīts ceļš un jāatbrīvojas no desmitiem sēnalu kārtu, ko mums uzkrāvusi sabiedrība, tuvinieki, mēs paši. Un tas nav viegli. Vieglāk ir atstāt visu, kā ir. Taču – ja ikviens cilvēks spētu to izdarīt, cik gan spilgtāka un īstāka kļūtu mūsu Pasaule!

Es novēlu Jums apzināties savu vērtību un dāvāt sev savu mīlestību!

Вианна Стайбл

Ar Viannu Staiblu (ASV), ThetaHealing autori, 2015. gada oktobris

 


Es sociālajos tīklos:

Skype: jekaterina..k

Facebook: https://www.facebook.com/yekaterina.ciribko

Instagram: @dreamsandcities

Manus Teta dziedniecības kursu SERTIFIKĀTUS var aplūkot ŠEIT (ThetaHealing® oficiālajā vietnē), sadaļā “Certifications”.

Diploma_Basic

Diploma_advancedDiploma_manifesting and abundance

ThetaHealing_diploma_Dig Deeper_Kudrjavceva 001

 

thetarhytm_practicioners 001thetahealing_Intuitive Anatomy_Kudrjavceva 001                             

certificate_kudrjavceva-jekaterina1476600

Diploma_instruktors_basic certificate_kudrjavceva-jekaterina1476504

  

       


Aicinām profesionālus treniņu organizētājus uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem! 

Es ar prieku atbraukšu uz Jūsu pilsētu un novadīšu apmācību, ja noorganizēsiet manu braucienu. Par visiem ar treniņu organizēšanu saistītajiem jautājumiem, lūdzu rakstīt uz adresi: info@thetacentre.lv

 

icons-instructor100images-6